• Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB - Black
 •   Operační systém: Android OS v 6
 •   Rozměry: 150.9 x 72.6 x 7.7 mm , hmotnost: 157 g
 •   Procesort: 2.3 GHz Quad-core Mongoose 4 + 1.6 GHz Cortex-A53, GPU Mali-T880MP12, chipset Exynos 8890
 •   Sítě: GSM 850/900/1800/1900 MHz , HSDPA, LTE 
 •   Paměť 32 GB storage, 4 GB RAM
 •   Displej 5.5": Super AMOLED Plus, rozlišení 1440 x 2560 bodů, 16M barev
 •   Rozhraní: Bluetooth v2.0 + EDR + podpora A2DP, USB host
 •   Data: WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA
 •   GPS: podpora A-GPS a Samsung Navigator
 •   Fotoaparát: 12 Mpix, autofocus, LED blesk, video 2160p@30fps, 1080p@60fps.
 •   Baterie: 3000 mAh
 •   Multimedia: přehrávání a záznam audio video běžných formátů


Při navrhování designu Galaxy S7 a S7 edge nebyly učiněny žádné kompromisy. Výsledkem je dokonalá rovnováha designu a funkčnosti, která poskytuje pokročilé funkce v mimořádně elegantním těle. Dvojitě zakřivené zadní části telefonů Galaxy S7 a S7 edge jsou důvodem, proč se tak pohodlně drží v ruce. Celý design, od přirozených linií po tenkost telefonu, je navržen tak, aby se telefon držel vždy pohodlně. S telefonem Galaxy S7 a S7 edge se nemusíte bát položit telefon na mokrý povrch. Můžete ho používat dál i poté, co vám spadne do vody. Můžete hrát hry u bazénu, pořizovat selfie na pláži a zavolat si v dešti taxi. Telefony mají certifikované krytí IP68. (Lze ponořit do vody do hloubky 1,5 metru až na 30 minut.)

Celá řada momentů našich životů se odehrává, když není dostatek světla. S telefonem Galaxy S7 a S7 edge to není žádný problém. Objektiv s vylepšenou světelností F1.7 a většími pixely 1,4 µm obrazového snímače zachytí o tolik více světla, že výsledné fotografie budou ostré a detailní. Všechny pixely obrazového snímače mají dvě fotodiody místo jedné, což znamená, že snímač profesionální kvality Dual Pixel Sensor dokáže zaostřit tak rychle a přesně, jako to dělají vaše oči. Každý jednotlivý pixel snímače Dual Pixel Sensor se používá k detekci fáze, což umožňuje neuvěřitelně rychlé a spolehlivé automatické zaostření, které zachytí i ty nejneočekávanější pohyby dokonce i při horších světelných podmínkách. Poprvé můžete zachytit pohyby v panoramatických snímcích. Zachycené panoráma je stále plynulé, jde o čistě spojené, mimořádně ostré snímky. Chcete-li daný okamžik znovu prožít, stačí potáhnout obrazovku nebo posunout Galaxy S7 nebo S7 edge do strany. Tři, dva, jedna, sýr! Motion photo zachytí přesně tři sekundy předtím, než stisknete spoušť. Také můžete zvolit, který moment zachováte jako statickou fotografii.

I ty nejnáročnější hry z hlediska grafiky běží plynule s výrazně menším zpožděním a podstatně nižším zatížením baterie. I když začíná být během hry skutečně horko, telefon se tak snadno nezahřeje, takže můžete zůstat v klidu a soustředit se na hraní. A protože Galaxy S7 a S7 edge jsou první chytré telefony, které podporují rozhraní Vulkan API, vychutnáte si při hraní dramatické efekty.

Nový vlastní CPU, výkonný GPU a 4 GB RAM tvoří silnou kombinaci. Od hraní her po streamování videa – vše probíhá rychleji a plynuleji. Váš telefon bude stále fungovat jako nový. Díky podpoře microSD můžete rozšířit paměťovou kapacitu dle potřeby. Dlouho nebudete muset odstraňovat žádné soubory, fotografie nebo videa. Telefony Galaxy S7 a S7 edge mají baterie s vyšší kapacitou, které vám umožní sledovat vaše oblíbené televizní pořady a poslouchat hudbu dlouhé hodiny. Vlastní CPU a zdokonalený GPU zajistí, že využijete plný potenciál baterie.

Na okraji zahnutého displeje je k dispozici až 9 panelů umožňujících přístup ke všemu, co právě potřebujete, od zavolání taxi po aktuální sportovní zprávy. Například pomocí Aplikací na okraji můžete vytvořit až 10 zástupců aplikací a složek. Když používáte okraj obrazovky opravdu intenzivně, má smysl přizpůsobit držení telefonu tak, aby vám dokonale padnul do ruky. Přejděte na nastavení a přizpůsobte jeho vzhled, průhlednost a pozici. Okraj obrazovky se mžikem promění v pravítko, baterku nebo kompas.
Pomocí funkce AOD se rychle dostanete k požadovaným informacím bez probuzení telefonu. A funkce je natolik inteligentní, že se automaticky vypne, když je telefon v kapse, v tašce nebo pokud jej položíte displejem dolů či v případě vybité baterie. Stáhněte si motivy a přizpůsobte styl displeje. Pomocí široké nabídky motivů dostupných v Obchodu s motivy je to další způsob, jak dodat telefonu Galaxy S7 a S7 edge osobitý charakter.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB - Black

 • Výrobce: SAMSUNG
 • Kód výrobku: sm-g935f-32-blk
 • Dostupnost: Na skladě
 • 11 738,- Kč

 • Cena bez DPH: 9 701,- Kč